Про нас:

Компанія "Обфито" ТОВ понад 7 років є офіційним дисрибутором мастильних матеріалів виробництва німецького концерну Fuchs Petrolube AG.

Бренди які ми представляємо на ринку України це:
Fuchs TITAN, Fuchs Pentosin, Fuchs Maintain, Fuchs Renolit, - автомобільні мастильні матеріали;
Fuchs Agrifarm, Fuchs Renolin - мастильні матеріали для аграрної та спеціальної техніки;
Fuchs Silkolene - мастильні матеріали для мотоциклів;

Основним напрямком діяльності підриємства є оптовие постачання мастильних матеріалів автосервісам, автомагазинам, інтернет-магазинам. Як офіційні дистрибутори концерну ми даємо змогу нашим клієнтам замовляти дефіцитний або відсутній в Україні товар безпосередньо з Німеччини. Наша цінова пропозиція найкраща серед учасників ринку!!!
Маючи досить багатий асортимент продукції, а це понад 500 найменувань, наші співробітники завжди допоможуть розібратися в продуктах та підібрати мастильні матеріали необхідні саме для автомобіля який Ви обслуговуєте.
Також ми пропонуємо нашим партнерам лабораторний аналіз оливи в найбільшій в Україні високотехнологічній лабораторії з подальшим висновком про якість оливи та можливі технічні недоліки вузла з якого вона відібрана.
По Києву та Київській працює безкоштовна доставка продукції автомобілями компанії. Також ми пропонуємо безкоштовну доставку по Україні перевізниками.

Підприємоство працює на загальній системі оподаткування та є платником ПДВ.

А головне - ми продаємо тільки якісні, офіціальні, сертифіковані мастильні матеріали Fuchs, за які Ваші покупці та клієнти сервісів будуть Вам вдячні!!!

Якщо ви зацікавлені у співробітництві - надсилайте листа з контактними данними: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
або телефонуйте нам : +38067-258-62-62; +38095-670-92-92. Завжди раді новим партнерам!!!

Для роздрібних покупців працює інтернет магазин з повним асортиментом продукції.

Продукція

Моторні оливи Fuchs Titan

Трансмісійні оливи Fuchs Titan

Оливи для автоматичних трансміссій ATF Fuchs Titan, Pentosin

Охолоджуючі рідини Fuchs Maintain Fricofin

Гальмівні рідини Fuchs Maintain

Сервісні продукти

Оливи для автомобільних кліматичних установок Fuchs Reniso PAG

Гідравлічні рідини Fuchs Pentosin

Антигель Fuchs Maintain Winterfit

Антигель Fuchs Maintain Winterfit, правильность использования.

 

За окном снежно-белая зима, термометр показывает -22С. Температура вроде бы не критичная, но уже при ней многие владельцы автомобилей с дизельными двигателями не смогли завести свое авто. Не буду в очередной раз ругать качество нашего дизтоплива, хочу посоветовать, как избежать столь неприятной ситуации.

Многие авто владельцы используют присадку в дизтопливо для понижения температуры фильтруемости (ПТФ) так называемый, антигель Fuchs Maintain Winterfit. Однако неправильное применение данного продукта не только не убережет вас от замерзания топлива, но и вызовет много негативных эмоций в связи с незаведенной на морозе машиной. Итак, как же все сделать правильно.

Из школьного курса химии нам известно, что с понижением температуры некоторые химические реакции проходят медленнее, а то и вообще не проходят.

Не является исключением и реакция между присадкой Fuchs Winterfit и дизтопливом.

Для прохождения данной реакции температура дизтоплива должна быть не менее +3С а температура самого атигеля Maintain Wintrfit не менее +5, а в идеале +10С. При смешивании в необходимой пропорции и соблюдении температурных условий, ПТФ холодного топлива (утром в баке) можно снизить до -31С. Правильное использование антигеля Fuchs Maintain Winterfit избавит Вас от незаведенного авто утром, и замерзнувшего топлива на трассе посреди поля.

Как же происходит обычно? Антигель всю ночь лежит в автомобиле, к утру его температура достигает уличной. Повезло, и антигель не замерз. Заводим авто, едем на заправку, заливаем холодный антигель который весь остается на горловине и патрубке бака. Заливаем дизтопливо и уверенно едем дальше. Наутро машина не завелась – плохое топливо, ну и антигель такой же, и производитель, и продавец и т.д….

Есть в этом и вина производителей, не на каждом антигеле встретишь подробную инструкцию по применению. В связи с этим и возникла данная статья.

Желаем Вам приятной зимы.