Про нас:

Компанія "Обфито" ТОВ понад 7 років є офіційним дисрибутором мастильних матеріалів виробництва німецького концерну Fuchs Petrolube AG.

Бренди які ми представляємо на ринку України це:
Fuchs TITAN, Fuchs Pentosin, Fuchs Maintain, Fuchs Renolit, - автомобільні мастильні матеріали;
Fuchs Agrifarm, Fuchs Renolin - мастильні матеріали для аграрної та спеціальної техніки;
Fuchs Silkolene - мастильні матеріали для мотоциклів;

Основним напрямком діяльності підриємства є оптовие постачання мастильних матеріалів автосервісам, автомагазинам, інтернет-магазинам. Як офіційні дистрибутори концерну ми даємо змогу нашим клієнтам замовляти дефіцитний або відсутній в Україні товар безпосередньо з Німеччини. Наша цінова пропозиція найкраща серед учасників ринку!!!
Маючи досить багатий асортимент продукції, а це понад 500 найменувань, наші співробітники завжди допоможуть розібратися в продуктах та підібрати мастильні матеріали необхідні саме для автомобіля який Ви обслуговуєте.
Також ми пропонуємо нашим партнерам лабораторний аналіз оливи в найбільшій в Україні високотехнологічній лабораторії з подальшим висновком про якість оливи та можливі технічні недоліки вузла з якого вона відібрана.
По Києву та Київській працює безкоштовна доставка продукції автомобілями компанії. Також ми пропонуємо безкоштовну доставку по Україні перевізниками.

Підприємоство працює на загальній системі оподаткування та є платником ПДВ.

А головне - ми продаємо тільки якісні, офіціальні, сертифіковані мастильні матеріали Fuchs, за які Ваші покупці та клієнти сервісів будуть Вам вдячні!!!

Якщо ви зацікавлені у співробітництві - надсилайте листа з контактними данними: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
або телефонуйте нам : +38067-258-62-62; +38095-670-92-92. Завжди раді новим партнерам!!!

Для роздрібних покупців працює інтернет магазин з повним асортиментом продукції.

Продукція

Моторні оливи Fuchs Titan

Трансмісійні оливи Fuchs Titan

Оливи для автоматичних трансміссій ATF Fuchs Titan, Pentosin

Охолоджуючі рідини Fuchs Maintain Fricofin

Гальмівні рідини Fuchs Maintain

Сервісні продукти

Оливи для автомобільних кліматичних установок Fuchs Reniso PAG

Гідравлічні рідини Fuchs Pentosin

Нагорода Fuchs від Volkswagen

FUCHS отримав нагороду  від  концерну Volkswagen

 

18 червня 2014, в Лейпцигу, Професор Martin Winterkorn, голова правління, і Dr. Francisco Javier Garcia Sanz, член Ради директорів Volkswagen AG, вручили нагороди 18-ти кращим постачальникам Групи, в тому числі концерну FUCHS, під час гала вечері на заводі Porsche, який відвідали близько 250 гостей із понад 28 країн.

 

"Наш конкурс схожий на невеликий автомобільної чемпіонату світу, і нагорода вручається одним з кращих у світі. Разом з нашими постачальниками, ми працюємо над застосуванням останнього слова технологій та інновацій для отримання виключно високої якості", відзначає пан Winterkorn. Також голова ради директорів додав: "Автомобільна промисловість сьогодні відчуває фундаментальні потрясіння. Ми не тільки відповідаємо на виклики майбутнього, але також і змінюємо його. Саме в рамках досягнення цієї мети, ми виводимо наше партнерство з постачальниками, на абсолютно новий рівень".

 

Епоха цифрових технологій і зростаюча диференціація в побажаннях клієнтів по всьому світу диктують зовсім нові вимоги для автомобільної промисловості. З введенням нової програми Volkswagen FAST, група компаній Volkswagen формує довгострокову стратегію, аж до 2018 року і пропонує рішення майбутніх проблем галузі.

 

Компанія FUCHS також була удостоєна вищезгаданої нагороди з рук генерального директора Volkswagen Dr. Winterkorn. Концерни FUCHS і Volkswagen давно й успішно співпрацюють в різних областях: від сучасних екологічно чистих мастильних матеріалів, призначених як для першої заводської заливки, так і для рядового власника автомобіля. Фахівцям відомо, що сьогодні вимоги Volkswagen до моторних олив є одними з найжорсткіших у світі, тому продукти, що відповідають цим вимогам здатні випускати лише провідні виробники мастильних матеріалів. Престижні нагороди - наочно демонструють успішність цієї співпраці: премія Volkswagen Group Award 2014 за швидку оперативну поставку трансмісійних масел FUCHS для заводів Volkswagen за виробництво інноваційних продуктів, відмінну здатність оптимізації витрат на компоненти для транспортних засобів, а також здатність швидкого і гнучкого реагування на вимоги автомобільного ринку.

 

Г-н Garcia Sanz подякував постачальникам за їх видатну продуктивність і запевнив у подальшій співпраці.